DESTRA, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
DESTRA, UAB

DESTRA, UAB

Energjia dhe burimet natyrore, Mallra stone, Stone products

Jiesios g. 3, Rinkūnų k., Garliavos apylinkių sen.
LT-53280, Kaunas, Lituani
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 302600801
Kodi vat: 100006018614
Ss code siguruesi: 2096688
Ore pune
I-V 9:00-16:00

- DESTRA, UAB

Link të Karte biznesi
lart

Hartë


lart

Degët


DESTRA, UAB filialas
DESTRA, UAB filialas
Metalo g. 23, LT-02190
Vilnius, Lituani
rodyklė
DESTRA, UAB filialas
DESTRA, UAB filialas
Sodų g. 99, Jonučių k., Alšėnų sen., LT-53317
Kaunas, Lituani
rodyklė
lart

Kategoria e aktivitetit të


Energjia dhe burimet natyrore, Mallra stone, Stone products
lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Faqja e internetit

Adresa e internetit: www.destra.lt

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 5.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


VITAKA IR KO, UAB
Paminklų dirbtuvės, individuali veikla
OLAN LT, UAB
GRANITAS, UAB
R. Greičiūno IĮ
D. VAREC, UAB
R. Skromano PAMINKLŲ GAMYBA
ARMAVA, UAB
TALJA, S. Rakūno TŪB
AKMENORIJA, IĮ
AKMENIJA, UAB
V. Jodko individuali veikla
LOREKSTA, UAB
SMIGĖ, UAB
Č. Aimunto įmonė
FRUCTUS ARTIS, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi DESTRA, UAB Karte biznesi